KURSLAR

KİŞİSEL GELİŞİM VE REHABİLİTE SEMİNERLERİ

   Uzman eğitmenlerimizle birlikte yürütülen seminerlerimiz, kişisel sorunların çözülmesine yardımcı olmakla birlikte, kişisel gelişim alanında da diksiyon, kendini ifade edebilme gibi bölümlük konferanslarla kurumumuz faydası büyük seminerlere imza atmaktadır.

DİL EĞİTİM KURSLARI

   Kurumumuz İngilizce, Türkçe, Boşnakça dil eğitim kurslarıyla hem Bosna Hersekli kadeslerimize hem Türkiye’den ve farklı ülkelerden Saray Bosna’ya gelen kardeşlerimize dil öğrenimi hususunda yardım sağlamaktadır.

   Yaş sınırlamalarına göre değişen dil eğitim kurslarımız en düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar devam etmektedir.

   Türkçe dil eğitimine hayli önem veren kurumumuz bu sayede Bosna Hersek ve Türkiye arasındaki kardeşlik köprüsünün kolayca kurulacağından emindir. Ayrıca Türkçe öğrenen kursiyerlerimize verdiğimiz iş imkânı da onlara maddi destek sağlama hususunda önemli bir hizmettir.

 YAZ OKULLARI  PROGRAMI

   Yaz aylarının güzelliğini eğitimle pekiştiren derneğimiz çocuklara ve gençlere okul sezonu öncesi hazırlık ve geçmişte öğrenilenlerin tekrarı mahiyetinde öğrenim imkanı sunmaktadır.

   Derslerin sıkıntısıyla bütün sene hemhal olan Bosna Hersekli çocuklarımıza gezi programlarımızla nefes alma imkânı sağlıyor böylece daha randıman alabilecekleri bir eğitim öğretim yılına hazırlamış oluyoruz.

 BİLGİSAYAR KURSU

    Derneğimizde mevcut olan bilgisayar departmanımızla uzman eğitmen eşliğinde geniş bilgisayar kullanımı imkanını Bosna Hersekli kadeslerimize sunuyoruz. Kurumumuzdan alacakları sertifika sayesinde iş bulma imkânın kapılarını da kolayca aralamış oluyoruz.

EL BECERİ KURSLARI

   Savaşın derin izlerini yaşamış bir grup hanımın rehabilite olmasına yardımcı olan, nakış kurslarına ev sahipliği yapan derneğimiz el beceri atölyesiyle de Bosna Hersekli kadeslerimize hizmet vermektedir.

 KUR’AN-I KERİM KURSLARI

   İlahiyat fakültesinden mezun olan Bosna Hersekli kardeşlerimize iş imkanı da sağladığımız Kur’an derslerimiz büyük rağbet görmekle birlikte derneğimiz kuran eğitim hizmetinde de bulunmaktadır.

ÖDÜLLENDİRME PROGRAMI

   Başarılı kursiyerlerimizi Türk Hava Yolları sponsorluğu ile Türkiye gezisi kapsamında ödüllendiriyoruz. Derneğimizin düzenlediği bu kültürel seyahatler Bosna Hersek ve Türkiye bağlarını pekiştireceğinden eminiz.